20.01.

21.01.

MREŽA TV

Zagreb

    • 06:30Oboji dan, informativno-glazbeni program
    • 07:15Bctv, teleprodaja
    • 07:30Top Shop, teleprodaja
    • 07:45Mreža danas, informativni program
    • 08:10Glavom kroz ekran, dnevni komentar B. Vukšića
    • 08:15Bctv, teleprodaja
    • 08:30Stav, kontakt progam
    • 09:30Bctv, teleprodaja
    • 09:45Rondo shop, teleprodaja
    • 10:00Izlet express, putopisna emisija
    • 10:30Rondo shop, teleprodaja
    • 10:45Bctv, teleprodaja
    • 11:00Vijesti, informativni program
    • 11:30Lamon, teleprodaja
    • 11:45Bctv, teleprodaja
    • 12:00Tura kulture, informativni program
    • 12:30Bctv, teleprodaja
    • 12:45Top Shop, teleprodaja
    • 13:00Conan (12), akcijsko-fantazijska serija
    • 14:00Rondo shop, teleprodaja
    • 14:15Bctv, teleprodaja
    • 14:30Lovački rog, informativni program
    • 15:00Bctv, teleprodaja
    • 15:15Rondo shop, teleprodaja
    • 15:30Zapisi iz rajskog vrta (12), igrani film
    • 17:30Bctv, teleprodaja
    • 17:45Rondo shop, teleprodaja
    • 18:00Vijesti, informativni program
    • 18:30Ključ zdravlja, informativna emisija
    • 19:00U mreži politike, talk show
    • 20:00U zdrav mozak 10 (12), zabavna emisija
    • 20:30Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
    • 21:45Idemo na izlet, sponzorirani putopisni program
    • 22:15Napoznatiji zločini svijeta, dokumentarni program
    • 22:50Rušitelji, dokumentarni program
    • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
    • 02:00Zen kraj programa,
    DOWNLOAD XMLTV

MREŽA TV

Split

  • 06:30Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 07:15Bctv, teleprodaja
  • 07:30Top Shop, teleprodaja
  • 07:45Mreža danas, informativni program
  • 08:10Glavom kroz ekran, dnevni komentar B. Vukšića
  • 08:15Bctv, teleprodaja
  • 08:30Stav, kontakt progam
  • 09:30Bctv, teleprodaja
  • 09:45Rondo shop, teleprodaja
  • 10:00Izlet express, putopisna emisija
  • 10:30Rondo shop, teleprodaja
  • 10:45Bctv, teleprodaja
  • 11:00Vijesti, informativni program
  • 11:30Lamon, teleprodaja
  • 11:45Bctv, teleprodaja
  • 12:00Otvoreni studio, talk show
  • 12:30Bctv, teleprodaja
  • 12:45Top Shop, teleprodaja
  • 13:00Conan (12), akcijsko-fantazijska serija
  • 14:00Rondo shop, teleprodaja
  • 14:15Bctv, teleprodaja
  • 14:30Lovački rog, informativni program
  • 15:00Bctv, teleprodaja
  • 15:15Rondo shop, teleprodaja
  • 15:30Zapisi iz rajskog vrta (12), igrani film
  • 17:30Bctv, teleprodaja
  • 17:45Rondo shop, teleprodaja
  • 18:00Vijesti, informativni program
  • 18:30Zdravi bili, emisija o zdravlju
  • 19:00U mreži politike, talk show
  • 20:00U zdrav mozak 10 (12), zabavna emisija
  • 20:30Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 21:45Idemo na izlet, sponzorirani putopisni program
  • 22:15Napoznatiji zločini svijeta, dokumentarni program
  • 22:50Rušitelji, dokumentarni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Zen kraj programa,
DOWNLOAD XMLTV