29.05.

30.05.31.05.01.06.02.06.03.06.04.06.

MREŽA TV

Zagreb

    • 06:45Oboji dan, informativno-glazbeni program
    • 07:45Bctv, teleprodaja
    • 08:00Top Shop, teleprodaja
    • 08:15U zdrav mozak 9 (12), zabavna emisija
    • 08:45Drevne žitarice, dokumentarni program
    • 09:15Bctv, teleprodaja
    • 09:30Kronika središnje Hrvatske, informativni program
    • 10:00Bctv, teleprodaja
    • 10:15Rondo shop, teleprodaja
    • 10:30Sisačko-moslavačka kronika, informativni program
    • 10:45Čarobni konj, crtani film
    • 11:00Bctv, teleprodaja
    • 11:15Rondo shop, teleprodaja
    • 11:30Miris zemlje, poljoprivredna emisija
    • 12:00Bctv, teleprodaja
    • 12:15Top Shop, teleprodaja
    • 12:30Zagreb u špiglu, informativni program
    • 13:00Lamon, teleprodaja
    • 13:15Bctv, teleprodaja
    • 13:30Aktivni i zdravi, zabavna emisija
    • 14:00Bctv, teleprodaja
    • 14:15Rondo shop, teleprodaja
    • 14:30Tarzanove epske avanture (premijera), pustolovna serija
    • 15:30Top Shop, teleprodaja
    • 15:45Rondo shop, teleprodaja
    • 16:00Pravo pitanje, informativni program
    • 16:30Život uživo, mozaična emisija
    • 18:00Vijesti, informativni program
    • 18:30S Gornjeg grada, informativni program
    • 19:00Oboji dan, informativno-glazbeni program
    • 20:05Vježbanje demokracije, talk show
    • 20:55Idemo na izlet, sponzorirani program
    • 21:00Mreža danas, informativni program
    • 21:25Glavom kroz ekran, dnevni komentar B. Vukšića
    • 21:30Korak do cilja, zabavna emisija uživo
    • 22:30Atlasrelax, sponzorirani program
    • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
    • 02:00Zen kraj programa,
    DOWNLOAD XMLTV

MREŽA TV

Split

  • 06:45Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 07:45Bctv, teleprodaja
  • 08:00Top Shop, teleprodaja
  • 08:15U zdrav mozak 9 (12), zabavna emisija
  • 08:45Drevne žitarice, dokumentarni program
  • 09:15Bctv, teleprodaja
  • 09:30Dalmatinska panorama, informativni program
  • 10:00Bctv, teleprodaja
  • 10:15Rondo shop, teleprodaja
  • 10:30Panorama zadarske županije, informativni program
  • 11:00Bctv, teleprodaja
  • 11:15Rondo shop, teleprodaja
  • 11:30Miris zemlje, poljoprivredna emisija
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Top Shop, teleprodaja
  • 12:30Stisak, kulturni pregled tjedna
  • 13:00Lamon, teleprodaja
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Aktivni i zdravi, zabavna emisija
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Rondo shop, teleprodaja
  • 14:30Tarzanove epske avanture (premijera), pustolovna serija
  • 15:30Top Shop, teleprodaja
  • 15:45Rondo shop, teleprodaja
  • 16:00Čakalica, informativni program
  • 16:30Život uživo, mozaična emisija
  • 18:00Vijesti, informativni program
  • 18:30Otvoreni studio, talk show
  • 19:00Oboji dan, informativno-glazbeni program
  • 20:05Vježbanje demokracije, talk show
  • 20:55Idemo na izlet, sponzorirani program
  • 21:00Mreža danas, informativni program
  • 21:25Glavom kroz ekran, dnevni komentar B. Vukšića
  • 21:30Korak do cilja, zabavna emisija uživo
  • 22:30Atlasrelax, sponzorirani program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Zen kraj programa,
DOWNLOAD XMLTV