Hajduk torpedirao Cibaliu u Vinkovcima

Kategorija: Sport | Objavljeno: veljača 12, 2018 |

Ako se po jutru dan poznaje, onda će u proljetnom djelu 1.HNL momčad Hajduka izgledati puno bolje nego što je  to bilo u jesenskom. Razlog za optimizam svakako je visoka pobjeda ali i igra na gostovanju u Vinkovcima kod domaćina Cibalije.

Hajduk je slavio s visokih 5-0 , no  na odmor su otišli tek s minimalnim vodstvom nakon pogotka Saida u 40.-oj minuti .  Tek u drugom, poluvremenu , nošeni na krilima Francka Ohandze  Bijeli su uspjeli razbiti čvrstog domaćina . Pogodak za 2 -0 postigao je povratnik  na Poljud Mijo Caktaš u 61-oj, na 3 -0 je 8 minuta kasnije povisio  Formitschow, dok je svoju odličnu s dva pogotka u 76.-oj i 80.-oj minuti okrunio Ohandza.  Međutim vremena za opuštanje nema, jer u sljedećem kolu, već ove nedjelje , Hajduk gostuje u Maksimiru kod lidera prvenstva, zagrebačkog Dinama , u najvećem derbiju hrvatskog nogometa.